+37062222233
UAB ProGaragė

Variklio Remontas

 

Pagrindinio diržo keitimas

Variklio pagrindinio diržo (arba grandinės) keitimas yra gyvybiškai svarbi automobilio priežiūros dalis, kurios dažnai nepaiso daugelis automobilių savininkų. Nepaisant to, tai yra esminis darbas, kuris, jei nebus atliktas laiku, gali sukelti rimtą žalą jūsų automobilio varikliui. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip atpažinti, kada atėjo laikas pakeisti variklio diržą, ir kaip tai padaryti.

Kaip žinoti, kada reikia keisti variklio pagrindinį diržą?

Dažniausiai automobilių gamintojai rekomenduoja keisti diržą po tam tikro nuvažiuotų kilometrų skaičiaus arba tam tikro laiko intervalo, kuris gali skirtis priklausomai nuo modelio. Paprastai tai yra nuo 60 000 iki 100 000 kilometrų, arba nuo penkerių iki septynerių metų.

Be to, tam tikri simptomai gali parodyti, kad variklio diržas gali būti susidėvėjęs. Tai gali būti švilpimas, ypač paleidus variklį, trūkčiojimas, arba net variklio užgesimas.

Kaip keičiamas variklio pagrindinis diržas?

Variklio pagrindinio diržo keitimas yra sudėtingas ir laiko reikalaujantis procesas, kuris dažniausiai turi būti atliekamas profesionalų. Vis dėlto, jei turite pakankamai techninio supratimo, tai galite padaryti ir patys. Pateikiu pagrindines keitimo stadijas:

 • Pasiruošimas: Atjunkite akumuliatorių, pašalinkite visus elementus, trukdančius pasiekti diržą - tai gali būti įvairūs šarnyrai, priedai, aušinimo skystis ir pan.
 • Diržo pašalinimas: Atsargiai atpalaiduokite diržo įtempimą ir nuimkite senąjį diržą.
 • Tikrinimas: Patikrinkite kitus komponentus, kurie gali būti susiję su diržo sistema, pvz., įtempimo ir grąžtukų ritinėliai. Jei jie yra susidėvėję, juos taip pat reikėtų pakeisti.
 • Naujo diržo montavimas: Įdiekite naują diržą, laikydamiesi gamintojo nurodymų dėl įtempimo ir ritinėlių padėties.
 • Testavimas: Pasukite variklį ranka, kad patikrintumėte, ar viskas veikia sklandžiai, tada paleiskite variklį ir stebėkite, ar diržas veikia tinkamai.
 • Atminkite, kad šis procesas gali skirtis priklausomai nuo automobilio modelio ir variklio tipo, todėl visada rekomenduojama kreiptis į profesionalą arba naudotis specialiai jūsų automobiliui skirta instrukcija.
 • Galutinės pastabos

  Variklio pagrindinio diržo keitimas yra svarbus automobilio priežiūros elementas, kuris gali sutaupyti daug pinigų ateityje, jei bus atliktas laiku. Nepaisant to, tai yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja tam tikro techninio suvokimo ir patirties, todėl visada geriau kreiptis į profesionalą, jei nesate tikri savo gebėjimais.

  Vienas iš esminių dalykų, kuriuos reikia prisiminti, yra tai, kad variklio diržo gedimas gali sukelti rimtą variklio pažeidimą, todėl šis darbas turi būti atliekamas reguliariai ir laiku.

  Kitos su variklio remontu susijusios temos

  R9M renault variklio bloko remontas
  Subaru variklio kaina
  Guoliavitės ir guoliai
  Ašiškumo atstatymas
  Telaplų keitimas
  Automobilio Turbinos Keitimas ir Restauravimas
  Pagrindinio diržo keitimas
  Subaru Variklio Remontas
  Variklio Galvutės Tarpinės Keitimas
  Aukštos Klasės Variklių Remonto Paslaugos Jūsų Automobiliui
  Variklio blokas: esmė ir funkcijos
  Baltas dūmas iš duslintuvo

  IT Uoga