+37062222233
UAB ProGaragė

Variklio Remontas

 

Baltas Dūmas iš Automobilio Duslintuvo: Galimos Priežastys

Kiekvienas automobilio savininkas yra susidūręs su tokia problema kaip dūmai iš duslintuvo. Ne visada tai yra rimtas signalas, bet jei pastebite, kad jūsų automobilis meta baltą dūmą, turėtumėte imtis veiksmų. Baltas dūmas gali rodyti keletą problemų, kurių negalima ignoruoti. Šiame straipsnyje pateiksiu pagrindines priežastis, kodėl iš automobilio duslintuvo gali kilti baltas dūmas.

1. Vandens Garavimas

Baltas dūmas gali atsirasti dėl to, kad duslintuve susikaupęs vanduo garuoja. Tai gali atsitikti, kai automobilis šaltas ir ką tik buvo paleistas. Tuo atveju, kai automobilis pasišildo, vanduo išgaruoja ir iš duslintuvo sklinda baltas dūmas. Paprastai, kai automobilis sušyla, šis dūmas išnyksta.

2. Antifrizas

Baltas dūmas taip pat gali rodyti rimtesnių problemų buvimą. Viena iš jų - variklio šaldytuvo skysčio (antifrizo) patekimas į variklio cilindrą. Tai gali nutikti dėl įvairių priežasčių, pvz., suskilusios galvos tarpinės arba pralaidumo variklio bloke. Antifrizas, patekęs į variklio cilindrą, dega ir išmetamas kaip baltas dūmas. Tai yra labai rimta problema, kuri gali sukelti didelių pažeidimų varikliui.

3. Netinkamas Degimo Procesas

Kitas scenarijus, kai automobilis meta baltą dūmą, yra netinkamas degimo procesas. Tai gali būti dėl per didelio kuro kiekio arba netinkamo oro ir kuro mišinio. Tokiu atveju kuras nesudega visiškai, o likutis išsiskiria kaip baltas dūmas.

4. Apskritai: Vandenilio Deginimas

Vandens deginimas taip pat gali sukelti baltą dūmą. Tai gali nutikti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip alyvos patekimas į degimo kamerą arba netinkamai dirbantis degimo proceso valdymas.

Nepaisant to, kad kai kurios iš šių problemų gali atrodyti nereikšmingos, baltas dūmas iš automobilio duslintuvo visada turėtų būti laikomas rimtu įspėjimu. Jei pastebite tokią problemą, pasitarkite su patyrusiu mechaniku, kad nustatytumėte problemos šaltinį ir išvengtumėte brangios remonto procedūros ateityje.

Kitos su variklio remontu susijusios temos

R9M renault variklio bloko remontas
Subaru variklio kaina
Guoliavitės ir guoliai
Ašiškumo atstatymas
Telaplų keitimas
Automobilio Turbinos Keitimas ir Restauravimas
Pagrindinio diržo keitimas
Subaru Variklio Remontas
Variklio Galvutės Tarpinės Keitimas
Aukštos Klasės Variklių Remonto Paslaugos Jūsų Automobiliui
Variklio blokas: esmė ir funkcijos
Baltas dūmas iš duslintuvo

IT Uoga