+37062222233
UAB ProGaragė

Variklio Remontas

 

Aukštos Klasės Variklių Remonto Paslaugos Jūsų Automobiliui

Kiekvieną dieną, kiekvienas iš mūsų siekiame patobulėti ir tobulėti savo darbe, būti produktyvesniems ir efektyvesniems. Ta pati filosofija taikoma ir mūsų automobilių servise - siekiame teikti visapusišką, kvalifikuotą ir draugišką pagalbą spręsdami Jūsų automobilio problemas.

Mūsų servise atliekame visų markių automobilių diagnostiką. Pasitelkdami moderniausius metodus ir priemones, mes galime nuskaityti variklio darbo parametrus realiu laiku naudodami "data logger" sistemą ar atlikti paprastąją klaidų nuskaitymo diagnostiką. Be to, mes taip pat tikriname variklio kuro mišinį naudodami "wideband" ar "egt" diagnostines sistemas, ypač po modifikacijų ar nestandartinių dalių pritaikymo.

Mes taip pat atliekame variklio kompiuterio (ECU) programos korekcijas pritaikydami nestandartines dalis. Mūsų servisas specializuojasi atliekant visus standartinius variklių remonto darbus, įskaitant variklio keitimą, tepalų keitimą, galvutės tarpinės keitimą, turbinos keitimą ir atnaujinimą, purkštukų keitimą ir patikrą, sankabos keitimą, pagrindinio diržo keitimą, kapitalinį variklio remontą ir daugybę kitų darbų variklio skyriuje.

Be standartinių remonto paslaugų, mes taip pat teikiame nestandartines paslaugas. Tai apima nestandartinių turbinų keitimą, montavimą ir pritaikymą, "intercooler" keitimą ir pritaikymą automobilyje, variklio (de)kompresijos ir suspaudimo laipsnio skaičiavimus, didinimo/mažinimo darbus keičiant stūmoklius ir tarpines, variklio kubatūros didinimo/mažinimo darbus, "stroker kit" montavimą, variklio paskirstymo velenėlių montavimą ir pritaikymą, degimo kampų nustatymą pagal norimus variklio galios paskirstymo parametrus.

Mūsų servisas taip pat gali padėti spręsti unikalias ir sudėtingas problemas. Kartais būna situacijų, kai automobilio dalies rasti neįmanoma. Mes padėsime Jums ir stengsimės užsakyti gaminti ar restauruoti Jūsų senąją dalį, pvz., stūmoklį, švaistiklį ar alkūninį veleną. Be to, mes gaminame galvutės tarpines ir pasirūpinsime kitų pradėtais ir nebaigtais darbais, įskaitant išimtus ar jau išardytais varikliais.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad net nedidelės variklio modifikacijos, pvz., keičiant turbiną į kito modelio, gali reikalauti oro/kuro santykio ar išmetamųjų dujų temperatūros patikrinimo variklyje ir atitinkamų korekcijų variklio kompiuterio (ECU) programoje.

Visapusiška paslauga, didelis dėmesys detalėms ir aukštais standartais - tai yra mūsų paslaugų pagrindas. Mūsų automobilių servisas yra čia, kad užtikrintų Jūsų automobilio patikimumą ir ilgaamžiškumą. Kreipkitės į mus dėl bet kokių automobilių remonto reikalavimų - mes esame čia, kad padėtume!

Kitos su variklio remontu susijusios temos

R9M renault variklio bloko remontas
Subaru variklio kaina
Guoliavitės ir guoliai
Ašiškumo atstatymas
Telaplų keitimas
Automobilio Turbinos Keitimas ir Restauravimas
Pagrindinio diržo keitimas
Subaru Variklio Remontas
Variklio Galvutės Tarpinės Keitimas
Aukštos Klasės Variklių Remonto Paslaugos Jūsų Automobiliui
Variklio blokas: esmė ir funkcijos
Baltas dūmas iš duslintuvo

IT Uoga